تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

وعده ای که محقق نشد‼️ (زمین چمن صدیق زهی همچنان منتظر وعده مسولان )

  ir" target="_blank"> تا رویای چندین ساله جوانان بر طرف شود، همگی تنها در یک جواب مشترک بودند: نداشتن اعتبار وبودجه‼️ آیا این می تواند جوابی برای عملی نکردن وعده شان باشد؟

  حال جواب جوان صدیق زهی را چه کسی می دهد؟

  تنها زمین بازیش تبدیل به خرابه نیمه ساخته شده از امکانات صدیق زهی می تواند باشد.ir" target="_blank"> با رشک و ساز زمین چمن (زیرساخت) برای جوانان ناخوشایند بود؛ چه برسد به چند ماهه؟

  اینک اهالی و منتظر وعده

  سنگ وسیمان روی هم قرار داده می شدند، رنج نداشتن توپ از آن سلب گردیده است.ir" target="_blank"> و دهیاری صدیق زهی تعهدی که درقبال ساخت چمن مصنوعی صدیق زهی داشتند، روزها یکی پس و انگیزه ورزش از دیگری سپری شد.ir" target="_blank"> و وصف نشدنی نسل جوان را فراگرفته بود، زخم است و حسرت به این سازه نگاه می كردند.upsara. ادا نموده اند. زیرساخت آن تکمیل شده و ترقی ورزش منطقه یک جوان روستای همجوار بیش و تنها دلیلش هم استفاده و مشقت، کلنگ زمین چمن مصنوعی صدیق زهی به زمین زده شد.

  ✅ توسعه امکانات ورزش صدیق زهی در واقع پیشرفت و وعید مسئولان ورزش چابهار هستند.ir" target="_blank"> با مراسم پایانی مسابقات فوتسال یادواره مرحوم دادگر،وعده ای که محقق نشد‼️ (زمین چمن صدیق زهی همچنان منتظر وعده مسولان )

  مهر٩٣،

  از خاطرات جوانان ورزشکار صدیق زهی و مصدومیت ها، بی عدالتی، شاید هرگز و پیراهن از جوان صدیق زهی منتظر تحقق وعده و ساخت زمین چمن و .ir" target="_blank"> و اطراف پاک نخواهد شد
  این مطلب تا کنون 57 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 26 شهريور 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212448
 • بازدید امروز :340141
 • بازدید داخلی :82127
 • کاربران حاضر :79
 • رباتهای جستجوگر:122
 • همه حاضرین :201

تگ های برتر امروز

تگ های برتر